از خورشت به آلو دیشب یکم تو یخچال مونده بود

درش آوردم و طبق معمول که عادت به گرم کردن غذا ندارم همونجوری چند قاشق ماست و یکم نمک قاطیش کردم و پیاز پوست کندم و با ته مونده ی نون جو م زدمش به بدن

برنجه مونده همینجور تو یخچال و احتمالا فردا باید بریزمش بره

یه چرتکی زدمو و بیدار شدم یه دوش و مسواکیم زدم به بدن و بعد باز شال و کلاه کردم برم بیرون خرید

باس نون جو و تخم مرغ و دستمال رو میزی و لواشک میخریدم و همینطور یه هدیه ی کوچولو واسه ا_ن که فردا میاد

نون خریدم و ماشینو به بدبختی پارک کردیم تو یه جاپارکی که من طی نزاع های قرون وسطی ای با چنگ و دندون گیر آورده بودم و راه افتادیم سمت خرید هدیه

یه مقداری راه رفته بودیم که یهو انگار خدا شیر آبو تا ته باز کردو شلنگ رو گرفت رو سرمون

وسطاش تگرگم میبارید

تو یه پاساژی زیر سقفش امون گرفتیم تا بند بیاد این بارون ه بی امون اما افسوس که خیال خامی بیش نبود

اونقدر بند نیومد که منصرف شدیم و بدو بدو برگشتیم سمت ماشین

خیابونا شده بود عین خیابونای ونیز

باید قایق داشتیم و پارو میزدیم

ولی نداشتیم

پس تا زانو تو آب قدم برمیداشتیم تا رسیدیم به ماشین

سر راه باز یکی دیگه رو دیدم و دوباره پریدم از اولین فست فودی واسش یه ساندویچ گرفتم و دویدم سمتش که بهش بدم

خوشبختانه از جاش ت نخورده بود و این بار حس بدی هم نداشتم تازه دلمم خواست بغلشم بکنم ولی نکردم  و دویدم سمت ادامه ی مسیرم به سوی ماشین (چه جمله بندیه وحشتناکی!)

سوارشدیم و دم مغازه ی همیشه گی یه نیش ترمز زد و پریدم بقیه ی خریدا رو انجام دادم و با اون دختر فروشندهه که باهم رفیق شدیم از بس رفتم اونجا، هم کلی خوش و بش و شوخی کردم و با لب خندون اومدم سوار ماشین شدم و پیش به سوی خونه

تو خونه کلی بشور بشور داشتم

جورابارو شستم، کفشمو شستم، لنگای شلوارمو شستم، پامو شستم و تازه شبم 12 به بعد باید ماشین لباسشوییم روشن شه

الانم کرم هامو زدم و لیوان شیرم کنار دستمه که البته همین چند لحظه پیش قطره های آخرشم تموم شد و دارم مینویسم از امروزم

از اینکه امروز کار نکردم متاسفم پیش وجدانم

ولی امید دارم به فردا که جبرانش کنم ایشالا

و دیگه هیچی دیگه کلی روده درازی کردم

بای بای

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تکنوتاو Peter تنهاتــــــــــــــــــرین ســـــــــــــــــردار ترنم معرفت پایگاه خبری آستاره نیوز شواليه سياه هییت سربازان بقیه الله(ع) دلاورشیرازی نکات نگهداری فرش